Bu Gidişatı Bilal Bile Anlar, Anlamıyorsa Hilal Utansın!

Bu makale 29 Şubat 2016 eklenmiş ve 1221 kez görüntülenmiştir.
Rabia Karaca

Cumhurbaşkanı olurken anayasaya bağlılık yemini eden Zat-ı muhterem, "Anayasa Mahkemesinin kararına uymuyorum, saygı da duymuyorum" demiş.

Sarayın hüloggggcuları, anladınız mı şimdi neden başkanlık sistemine karşı çıktığımızı ?

Bu ülke başkanlık sistemi için uygun bir yapıya sahip değil. Araplaşmış beyinleri evliya ilan etmekte ki üstün vasıflarımızı göz ardı etmemiz imkansızdır. "Padişahım çok yaşa" naralarıyla, Osmanlı'yı yeniden diriltme hayali kuran tarih özürlü vatandaş, 600 yıllık efsaneyi Viyana bozgunundan itibaren incelerse, aslında Osmanlı devletinin çöllere kadar uzanan fetih hikayelerinin sadece üniformalardan ibaret olan bekçilik görevini üstlendiğini de görecektir.

Bağrına bastığın toprakları Türkleştirmezsen, o toprağın ihanet kılıçlarıyla açtığı yaralarla kan kaybından ölmeye mahkumsun. 

Bağımsızlık adına Osmanlı'ya baş kaldıran her millet, oluk oluk akan Türk kanına sebep olmuş ve medreselerde verilen eğitimler sayesinde Araplaştırılan bir nesile mâl olmuştur. Bir zamanlar burası Osmanlı topraklarıdır denen yerlerde, "Türk müsün ?" sorusuna "Estağfirillaaah" diye cevap verilen coğrafyaların, bizi kandırmasını alkışlar eşliğinde izlerken, nasıl oluyor da başkanlık sisteminin ardından gelecek olan yeni bölünmeleri göremiyoruz.

Cumhuriyet rejiminin verdiği demokratik haklarla, Cumhuriyeti yıkmaya çalışan ihanet gurubu, yıkılan rejimle beraber saltanatın kudretiyle kafa kesecek kesilemeyen kafaların isyanıyla bu toprakları kaderine terk edip kaçacaktır. Kendilerine dost TÜRK'e DÜŞMAN olan ülkeler, Türk milletinin hazineleriyle kapılarına dayanan bu adamları elbette bağırlarına basacaklar.

  Sonra mı ?

Sonrası tekerrür eden tarihten ibaret olacak. Türk devleti yıkılmayacak, yılmadan savaşacak, küllerinden yeniden doğacaktır. Elimizde kalan ise, savaşmaktan okuyamayan bir nesil ve 100 yıl sonra düşmanına oy vererek cennete gideceğini sanan yeni bir cehalet medeniyeti olacaktır.   

Kıyamete kadar tekerrür eden bir tarih istemiyorsak, sadece düşünerek doğruları görebileceğimizi farketmek ve farkettirmek zorundayız. Zira vatan varsa karnımızın doyacağına iman edebiliriz azizim, yoksa önce imanımız sonra da şerefimiz açlıktan ölecek. Ruhsuz cesetler, ölümü dilerler.

Bu gidişatı bence Bilal bile anlar, anlamayan Hilal'e yazıklar olsun.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Diğer yazıları...
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları